loading

Geniş Ve Etkili Servis Ağı

Çünkü; Türkiye nin yanı sıra , Dünyanın 20 ülkesine yayılı üstün satış ve servis ağına sahip bir firmadır.

Kalite Ve Uzun Ömür

Çünkü; Uzmanlığını tecrübesi ile birleştirerek, en kaliteliyi en uygun fiyata sunarak yıllarca kullanacağınız cihazı üreten teknolojik bir firmadır.

Uzman

Çünkü; Çeyrek asırdır sadece yıkama makinesi üreterek konusunda uzmanlaşmış, 1 bardan 1.500 bara kadar spreyleme ile ultrasonik teknolojini kullanabilen köklü bir firmadır.

Dolfin Parça

Yıkama Makineleri

ÇNK, 1976 yılında  kurulmuştur. Yıkama makineleri sektörüne 1985 yılında ürettiği ilk cihazla, sektöre adımını attıktan sonra 2001 yılında 5000m2’lik modern üretim alanı ile gerekli altyapıyı oluşturarak, yurtdışından gelen talepler doğrultusunda, Endüstriyel Parça Yıkama Makineleri üretimine geçmiştir. Üretime başladığı yıldan itibaren parça yıkama makinelerinde sektöre örnek olmuş (ISO 9001 ve CE Belgesini alarak) ve en üst düzeydeki kaliteyi hedeflemiştir.

40 yıllık makine imalat tecrübesi ile spreyleme tekniğinde standart ve özel yıkama makineleri ile daldırma tip ve ultrasonik yıkama makineleri üretiminde motor/blok yıkama makineleri, yüzey temizleme makineleri, ultrasonik yıkama makineleri, vida ile bağlantı elemanları defosfat ve yıkama makineleri, oto yedek parça yıkama makineleri, uçak, gemi, tren ve lokomotif parçaları yıkama makineleri sektöründe Türkiye’nin lider firması haline gelmiştir. ÇNK, geleceğe güven veren hizmet kalitesi ile, çağın gerektirdiği teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, müşterisine, çalışanına ve çevresine değer veren, talepler doğrultusunda sürekli yenilenen, KALİTE VE GÜVEN başta olmak üzere 20’den fazla ülkeye ihracat yapan ve daha da büyümeyi hedefleyen, çağdaş, yenilikçi yönetim anlayışı ile hizmetlerini ve varlığını devam ettirecektir.

Bazı

Referanslarımız

Bizden

Haberler

Sorry, no posts matched your criteria.